Kiralık Satılık Mobil Buz Pistleri
0530 54 55 000
Hakkımızda

Hakkımızda

Iceplace, 2007 yılında İstanbul/Kanyon AVM’de Türkiye’deki ilk mobil buz pisti işletmesini açan alanında öncü bir markadır.

Yıllar içinde mobil buz pisti alanında Icefantasy, Iceworld gibi Avrupa’nın önde gelen firmalarının Türkiye temsilciliğini üstlenmiş, uluslararası bilgi ve birikimlerle daha da güçlenmiştir. Bugün Avrupa’dan ithal ettiği kendi buz pistleri ile Türkiye çapında hizmet vermeye devam etmektedir.

Sayıca çok fazla buz pisti işletmesi açmak yerine kaliteyi ön planda tutan şirketimiz, bugüne değin kurmuş olduğu tüm mobil buz pistlerinde unutulmaz ve eşsiz tecrübeler yaşatmıştır.

Bazen dünya şehri İstanbul’da bir meydanda, bazen küçük bir ilçede şehir meydanında…  Bazen uçsuz bucaksız bir deniz kıyısında, bazen İstanbul’da Boğaz kenarında!

Nerede olursa olsun değişmeyen bir şey var; buz pateni pistleri her zaman farklı ve konuşulacak anılar yaşatan bir eğlence! Sadece eğlence değil, hayatında daha önce hiç karşılaşmamış insanları bir araya getiren, kaynaştıran bir spor dalı. Buz pateni pisti gerçek bir sosyal platform!

Bugüne değin on binlerce kişi bizimle buz pateni keyfi yaşadı, buz pateni hatıraları biriktirdi. Gerçekleştirdiğimiz projelerden birkaç örneği Projelerimiz başlığı altında inceleyebilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve/veya siz de benzer eşsiz tecrübeler yaşamak isterseniz lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Iceplace, mekandan ve zamandan bağımsız olarak, yılın herhangi bir ayında, açık ya da kapalı herhangi bir ortamda A'dan Z'ye her şeyi kapsayan, iyi tasarlanmış, kapsamlı mobil buz pistleri sunar. Iceplace’te komple pist, patenler, işletme hizmetleri, profesyonel buz pateni gösterileri, buz üzerinde şovlar, hepsini temin edebileceğiniz bütünsel bir hizmet anlayışı bulabilirsiniz.